ACENTELİKLER

Avcılar Sigorta birçok uluslararası sigorta firmasının acenteliklerini barındırmaktadır. Acenteliklerimiz hakkında çeşitli bilgileri sayfamızdan alabilirsiniz

Acenteliklerimiz

Allianz Sigorta

Allianz Sigorta, 1923 yılında İtalyan sigorta şirketi RAS tarafından ޞark Sigorta adıyla kurulmuştur. 1974 yılında ޞark Sigorta, Koç Topluluğu'na dahil olmuştur. 1988 yılında Allianz ve Tokio Marine ޞark Sigorta'ya ortak olmuş ve şirketin ismi 1998 yılında Koç Allianz Sigorta olarak değişmiştir. 2008 yılında Allianz'ın Koç Holding hisselerini devralmasıyla şirketin adı Allianz Sigorta olarak tekrar değişmiş,2013 yılında Allianz, Yapı Kredi Sigorta'yı satın alarak Türkiye'nin en büyük oyuncularından biri haline gelmiştir.

Tüm dünyada yaklaşık 78 milyon bireysel ve kurumsal sigortalı, finansal fırsatlardan en etkin şekilde yararlanmak ve kendilerini risklere karşı korumak için Allianz'ın bilgisi, global varlığı, sermaye gücü ve saygınlığına güvenmektedir.

Allianz Sigorta hasar hizmetlerinde müşterilerine daha etkin hizmet verebilmek için anlaşmalı kurumlarını; sağlık kurumları, oto servisleri, oto cam servisleri, mini onarım hizmet noktaları ve markalı kasko servisleri olarak sınıflandırmıştır.

Allianz Sigorta müşterileri, onlar için en doğru sigortayı Sigortayeri'nden alır.