ÃœRÃœNLER

Avcılar Sigorta olarak sizlere çeşitli sigorta alanlarında hizmet vermeye devam ediyoruz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlerler iletişime geçin...

Hayat Sigortası

<

Hayat Sigortası

Allianz, 80'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 25 yılı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. İşte Allianz'dan riskleri önceden kontrol altına alarak gelecek planlarınızı güvence altına alan Yıllık Hayat Sigortası...

Neden Yıllık Hayat Sigortası?
Yıllık Hayat Sigortası ile temel olarak vefat riski teminat altına alınır. Seçeceğiniz plana göre bir kaza yada hastalık sonucunda, tam ve kısmi olarak malul kalmanız durumunda da sizin veya sevdiklerinizin yaşam standartlarınızı koruyarak devam ettirmenizi sağlayan düşük maliyetli ve kapsamlı koruma sağlar.

İhtiyaçlarınıza göre farklılaştırılarak hazırlanmış 4 ayrı plandan birini tercih edebileceğiniz gibi,tamamen kendinizin seçeceği ve ek seçenekleri de değerlendirerek aşağıdaki teminatlardan oluşan size özel bir plan da oluşturabilirsiniz.

Teminatlar

Temel Koruma Planı

Aile Koruma Planı

Kapsamlı Hayat ve Sağlık Koruma Planı

Kanser Koruma Planı 

Vefat Teminatı

a

a

a

a

Kaza Sonucu 
Ek Vefat Teminatı
                 

 

a

Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı

a

a

a

Hastalık Sonucu 
Sürekli Sakatlık Teminatı

a

a

a

Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı

a

a

Hastane Yatış Teminatı

a

a

Kritik Hastalıklar Teminatı

a

 

Kanser Teminatı

aYıllık Hayat Sigortası Primi Nasıl Belirlenir?
Prim; yaş, cinsiyet, seçilen plan ve teminat tutarına göre hesaplanmaktadır. Ayrıca kaza sonucu gerçekleşen risklere ilişkin teminatlarda meslek sınıfı ve hobiler de primi etkilemektedir.

Yıllık Hayat Sigortası Hangi Avantajları Sunuyor?
  • Zengin asistans hizmetleri : Acil ambulans gönderiminden, tıbbi danışmanlığa kadar farklı hizmetlerden ücretsiz yararlanabilir; saÄŸlık ve yaÅŸam koçluÄŸu, psikolojik danışmanlık veya ikinci saÄŸlık görüşü gibi hizmetlerden ise özel Allianz avantajları ile faydalanabilirsiniz.

    Asistans hizmetleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

  • Ä°kinci saÄŸlık görüşü hizmeti : Sigortalının veya yakınlarının ciddi saÄŸlık problemlerinde doÄŸru ve en iyi teÅŸhis ve tedavi yöntemine ulaşılabilmesi için konunun uzmanı Ä°sviçre'de bulunan saÄŸlık kuruluÅŸlarından tıbbi görüş alma olanağı saÄŸlayacaktır.
  • Ãœcretsiz check-up paneli : Aile Koruma Planı ve içerisinde Kritik Hastalıklar ile Kanser teminatı olan bütün planlar için vefat teminat tutarının 100.000 TL ve üzerinde olduÄŸu poliçelerde 50 yaşın altındaki sigortalılara 2 yılda bir; 50 yaÅŸ ve üzeri sigortalılara ise yılda bir kez olmak üzere ücretsiz check-up paneli hediye edilmektedir. Bu hizmet poliçe priminin en az %50' sinin ödenmesinden sonra geçerli olabilmektedir.
  • Vergi avantajı : Ödenen primler, vergi matrahından indirilebilmektedir
  • Farklı prim ödeme seçenekleri : Primlerinizi peÅŸin, birbirini takip eden 4 eÅŸit taksit, 3 ayda bir, 6 ayda bir veya 8 eÅŸit taksit halinde ödenebilirsiniz.
  • Poliçeyi yenileme avantajı : Kapsamlı Hayat ve SaÄŸlık Koruma ile Kanser Koruma ve Kritik Hastalıklar teminatının olduÄŸu Esnek Planları için poliçeye ilk giriÅŸte yapılan risk deÄŸerlendirme sonucu olumlu ise 10 yıl boyunca herhangi bir risk deÄŸerlendirmesine maruz kalmaksızın poliçesinizi yenileyebilirsiniz.
  • GeniÅŸ sigortalılık süresi : 18 ile 65 yaÅŸ arasında bulunan saÄŸlıklı herkes bu sigortadan yararlanabilir. Sigortalı dilerse poliçeyi 75 yaşına kadar almaya devam edebilir.


Yıllık Hayat Sigortası ile risklere karşı yıl boyunca güvence altında olun...


Genel Şartlar

Ferdi Kaza Sigortası

Allianz, 80'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 25 yılı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. İşte poliçe süreniz boyunca günün her saatinde, dünyanın neresinde olursanız olun, iradeniz dışında karşılaşacağınız kazalar sonucu uğrayabileceğiniz zararlara karşı maddi teminat güvencesi sunan bir hizmet: Ferdi Kaza Sigortası

Neden Ferdi Kaza Sigortası?
Ferdi Kaza Sigortanız varsa gazların teneffüsü, yanıklar, burkulma, kırık-çıkık, böcek sokması, ev ve işyeri kazaları teminat altındadır.

Neler teminat altında?
Sürekli Sakatlık Teminatı (Ana Teminat)
Uğrayacağınız bir kaza sonucu sürekli sakat kalmanız halinde, poliçede belirtilen limit dahilinde ve maluliyet oranlarına göre ödeme yapılmaktadır.

Vefat Teminatı
Kaza sonucu sigortalının vefatı halinde, poliçede belirtilen limit dahilinde yasal mirasçılarına veya poliçede belirtilmiş olan kişilere tazminat ödenmektedir.

Tedavi Masrafları Teminatı
Uğrayacağınız bir kaza sonucu yaralanmanız halinde, yapılacak tüm tedavi ve diğer tıbbi giderler, poliçede belirtilen limit dahilinde, poliçe kapsamına dahildir.

Gündelik İş Görmezlik Teminatı
Uğrayacağınız bir kaza sonucu geçici olarak çalışamayacak durumda olmanız halinde, çalışamayacağınız her gün için, poliçede belirtilen limit dahilinde, tazminat ödenmektedir.

Ferdi Kaza Sigortası'ndan yararlanırken...
Eğer yukarıda belirlenen teminatların dışında teminatlar isterseniz bunları da alabilirsiniz. Bu konuda Allianz Acenteleri size yardımcı olacaklardır.


Hangi süreyle hizmet alabilirsiniz?
Ferdi Kaza Sigortası'nın standart süresi bir yıldır. Eğer bu sigortadan daha kısa süreler için yararlanmak isterseniz sizin belirleyeceğiniz bir sürede hizmet alabilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası ile ilgili detaylı bilgi için sizi Allianz Acentelerine bekliyoruz.

Geleceğe güvenle bakmanız dileğiyle...


Neler teminat altında?